top of page

Profil
Radost a Zábava PRODUCTION

JMENUJI SE RADKA ZELNÍKOVÁ.

JSEM ZAKLADATELKOU RADOST A ZÁBAVA PRODUCTION.

Co R&Z PRODUCTION nabízí?

Především originální nabídku programů pro dospělé i dětské diváky. Garantujeme pestrost a variabilnost všech nabízených programů, takže umíme splnit přání i těch náročnějších klientů.


V portfoliu najdete programy divadelní, hudební i zábavné, jako jsou např. divadelní komedie, improvizační divadlo a talk show, kouzelnická představení, hudební i animační programy, ale také klasické divadelní pohádky.

Jak to funguje...?

Díky osobitému přístupu a variabilitě všech nabízených programů se umíme přizpůsobit vašim požadavkům a to především s délkou představení či nárokům na místo konání. Hrajeme v divadlech, kulturních domech, na letních scénách, městských slavnostech a také pro firemní klientelu v kongresových sálech.

Umíme pro vás vymyslet, připravit a zrealizovat program firemního eventu od A – Z... od moderace, hlavního zábavného programu až po ten doprovodný.


Firemní klientele plníme i specifická přání... Vkusně a na míru umíme do programu zařadit tzn. „Product placement“, což dělá z klasického představení ještě zábavnější a osobitější show, toto uvítají především vaši obchodní partneři a zaměstnanci.

Co R&Z PRODUCTION odlišuje od ostatních...?

Nejsme žádnými „překupníky“ představení, ale všechny nabízené umělce zastupujeme napřímo a u většiny z nich zároveň vlastníme nabídkovou exkluzivitu. Jde o roky prověřenou spolupráci, dnes již založenou na osobních přátelství, což se odráží i na výsledcích vykonané práce. 

Baví nás, bavit vás... To je to hlavní, proč to společně děláme.

Pár slov o mně

Jmenuji se Radka Zelníková. Produkci se naplno věnuji již od roku 2013.

Celý život se pohybuji ve světě „Live stylu“. Pracovala jsem několik let v tištěných i online médiích, pohybovala se ve světě módy a selektivní kosmetiky, vedla tým lidí, věnovala se marketingu, ale také organizovala velké množství zákaznických večírků na podporu prodeje. Po dobu 5 let jsem sbírala cenné zkušenosti také v zahraničí a to především v australské Sydney a později v americkém New Yorku.

 

Veškeré své dosažené zkušenosti se teď snažím uplatnit v Radost a Zábava Production. Mé životní krédo „S úsměvem jde všechno líp“ se stalo i mým posláním...

R&Z PRODUCTION - Radka Zelníková
O mně
bottom of page