top of page

Reference

Baví nás, bavit vás... To je to hlavní, proč to společně děláme.

Od roku 2013 již máme produkováno téměř 500 vystoupení, na více než 100 místech v České republice i v zahraničí. 

Všem našim klientům z řad divadelních dramaturgů, eventových managerů, ale také majitelů firem, se snažíme nabízet profesionální služby se vstřícným a osobitým přístupem. 

 

Jak to vidí klienti? Posuďte sami a přečtěte si, co o nás říkají naši spokojení klienti a diváci. 

Řekli o nás

Děkujeme za perfektní organizaci a zajištění akce pro naše klienty (ONE MAN SHOW TÁTA).

Jaroslav Tichý

Komerční banka, a.s., Retailová divize Severozápad

S Radkou spolupracujem viac ako 5 rokov a to už je vzťah. Málokto by to so mnou tak dlho vydržal :-)!
A ako v každom vzťahu zažili sme vrcholy aj pády, ale s istotou môžem povedať, že na Radku sa môžete v každej situácii stopercentne spoľahnúť! Vždy sa mi dobre počúva: "Ta Vaše Radka, to je tak milá a spolehlivá osoba. Komunikovat s ní je radost.” Je to veľké šťastie mať v blízkosti Radku Zelníkovú = je to radosť a zábava!!!

Roman Pomajbo

One man show TÁTA

S Radkou se vše zdá tak jasné a jednoduché. Na Radku je spolehnutí. A když občas nastanou nějaké zádrhely, což v produkci vždy nastanou, jsou dobře a rychle řešené. Nějakou dobu zpočátku jsme si psaly věci pouze emailem nebo řešily telefonicky, pracovní vytížení nepřálo našemu setkání, ale i tak vše šlo vždy velmi příjemně a i když jsme se osobně vůbec neznaly, měla jsem pocit, že spolupracujeme již mnoho let a viděly jsem se snad stokrát, tak příjemná ta komunikace byla. Nakonec naše diáře přeci jen dovolily a potkaly jsme se, což jen umocnilo již předem nabytý dojem. Prostě spolupráce s Radkou Zelníkovou ať již ve věcech produkčních či propagačních byla, je a bude vždy skvělá.

Lenka Bočková

Spolek KAŠPAR – Divadlo v Celetné, Praha

Děkujeme za dlouhodobou spolupráci na pořádání divadelního přestavení Táta v Měšťanské besedě v Plzni. Spolupráce s Vámi je vždy příjemná a bezchybná.

Mgr. Hana Rendlová

Manažer kultury, DOMINIK CENTRUM s.r.o., Plzeň

Profesionalita, skvělé jednání, výborná komunikace, v ničem žádný problém, ba naopak, vše vyřešeno ke spokojenosti obou stran :). Radka je žena na svém místě a je s ní radost spolupracovat, kdyby jen bylo více takových...

Tomáš Skupina

Livemusic Agency, Ostrava

Agentura Radost a zábava Radky Zelníkové doslova splňuje všechno, co ve svém názvu nese.

Je velká RADOST s vámi spolupracovat! Kvalita služeb, které vaše agentura nabízí, je vždy ke spokojenosti nejen umělce, ale také na straně pořadatelů, což je velmi důležité.

A spolupracovat s vámi je také obrovská ZÁBAVA! Akce, na kterých jsme měli možnost vystoupit nejen pro děti s Kouzelným karnevalem, ale také s naší iluzionistickou show pro dospělé diváky, byly vždy skvěle zorganizované, panovala výborná nálada a rodinná pohoda.

Jsem rád součástí vaší agentury, společně s vámi krásně doplňujeme naše heslo: BAVÍ NÁS BAVIT VÁS!

Jiří Hadaš

Kouzelník, iluzionista a Prezident ČESKÉHO MAGICKÉHO SVAZU, z.s.

Každý, kdo dělá cokoliv v umění ví, že potřebuje produkční a že najít dobrou produkční je zázrak. Já jsem hledala 3 roky a jsem šťastná, že jsem konečně našla a mohu spolupracovat s Radkou. Je pro mě důležité, že nejenže je organizačně skvělá, velmi pečlivá a totální profesionál, ale že ji cítím jako spřízněnou duši a že mám jistotu, že cítí, co dělám a proč to dělám. Jsme v napojení a řekla bych, že je to záčátek pěkného přátelství.

Simona Babčáková

Herečka a improvizátorka

Please reload

bottom of page